JEŚLI TWOJE DZIECKO ROZPOCZYNA I KLASĘ W TYM ROKU- TEN KURS JEST DLA NIEGO! ZAPISY NA KURS PÓŁROCZNY AKADEMIUS LUTY-CZERWIEC 2023

Akademius

kurs przygotowujący do 1 klasy szkoły podstawowej dla dzieci w wieku 6-7 lat w Akademii Nauki Rzeszów
Particle element

Akademius

„Odkrycia Akademiusa”- to nie tylko swoista przygoda podczas której dzieci odkrywają kraje, to także możliwość sprawdzenia się w różnych rolach, odkrycia swoich talentów, o których być może dzieci jeszcze nie wiedzą.

Oprócz tego dzieciaki poddawane są kąpielom wyrazowym, dzięki którym ich zdolności czytelnicze rzeczywiście wzrastają w niesamowity sposób. Program wzbogacony jest również o eksperymenty fizyczne i chemiczne, dzięki którym młodzi odkrywcy w bardzo praktyczny sposób starają się zrozumieć otaczający świat.

Przyjaciele Akademiusa będą mogli zetknąć się między innymi z wybuchającym wulkanem, odrzutowym balonem, sprawdzić czy wiatr rzeczywiście jest silny i czy kwiat położony na wodzie może rozłożyć swe płatki.
Zgłaszam dziecko

Kim jesteśmy?

Prowadzimy zajęcia dla dzieci i młodzieży, które rozwijają biegłość czytania, uczenia się oraz postawę „poradzę sobie” opartą na poczuciu własnej wartości. W naszej ofercie mamy również kursy rozwijające zdolności matematyczne a obecnie powstają kursy programowania, które jednocześnie uwalniają dzieci od nawyku grania w gry komputerowe.

Naszą misją jest uczenie dzieci jak się uczyć. Traktujemy uczenie się jako pewną postawę, z którą rodzi się każde dziecko. To postawa towarzysząca niemowlęciu podczas uczenia się raczkowania, chodzenia, mówienia itp., a jej wyrazem jest entuzjazm, ciekawość, zaangażowanie, wdzięczność, radość. Naturalna zdolność do uczenia się, zazwyczaj nie jest umiejętnie rozwijana i z czasem dzieci ją tracą.

Definicji uczenia się nie redukujemy jednak tylko do zdolności dziecka do opanowania wiedzy szkolnej, chociaż ta umiejętność, dzięki sztuce biegłego czytania, zapamiętywania, nielinearnego notowania, może być rozwinięta u każdego dziecka na poziomie mistrzowskim – co dzieje się na naszych kursach.

Traktujemy uczenie się całościowo, jako pewną postawę, dzięki której możemy osiągać w życiu to, co jest dla nas ważne i wartościowe. Nazywamy ją Naturalną Postawą do uczenia się.

Jakie są korzyści?

Twoje dziecko
nauczy się czytać przed pójściem do szkoły
Twoje dziecko
przeprowadzi mnóstwo eksperymentów fizycznych i chemicznych
Rozbudzi
swoją ciekawość świata
Zdobędzie wiedzę
przyrodniczą i geograficzną
Kurs
rozwija pamieć i koncentracje
Nabierze przekonania
że uczenie się jest przyjemnością

Zapisy na kurs

Zgłaszam dziecko

Gdzie odbywają się zajęcia?

Nasze zajęcia odbywają się w Rzeszowie ul. Panoramiczna 1

ul.Panoramiczna 1, Rzeszów

Zapisz dziecko na kurs Akademiusa

Wypełnij formularz

    lub skontaktuj się z nami telefonicznie

    Gerda Jarosińska

    Gerda Jarosińska

    Sekretariat